AKTUALNOŚCI

Zmiana siedziby biura Zarządu TASKOMONT

Dzięki uprzejmości Zarządu Cementownia ODRA SA w kwietniu 2020r biuro Zarządu przeniosło się do nowego obiektu na terenie Zakładu. Zapraszamy Partnerów i Klientów do budynku obok Warszattu TASKOMONT.

Remont Główny Cementownia ODRA SA 2020

Podobnie jak w latach poprzednich, w marcu 2020 roku Spółka TASKOMONT wzięła udział w rocznym remoncie Pieca Obrotowego w Cementowni ODRA SA.  Tym razem zakres realizacji rozstał rozszerzony o remont przenośnika kubełkowego, remont wieży chłodnika oraz inne prace dodatkowe. Pomimo zagrożenia COVID-19, przy współudziale służb BHP i służb technicznych Klienta, projekt został zrealizowany w terminie.

Zakończenie Remontu w Cementowni ODRA SA

Zespół TASKOMONT przy doskonałej koordynacji ze służbami nadzoru Cementowni ODRA ukończył prace związane z remontem głównym pieca w Cementowni ODRA SA.

Zakończenie remontu głownego w Cementowni ODRA S.A.

Zakończyliśmy remont Pieca w Cementowni ODRA SA. Zakres prac powierzony firmie po raz kolejny obejmował najważniejsze elementy pieca obrotowego do wypału klinkieru. Oprócz wymiany carg wylotowch wraz z betonami okucia głowicy wylotowej, wykonano remont układu naopędowego i nośnegoi pieca, remont układu chłodników na wieży. Wymieniliśmy szereg części i modułów układu w tym zawory dwuklapowe. Szczególnie istotne dla terminowego oddania zlecenia okazała się sprawna organizacja ostatnich dni pracy.

Wymiana Carg w Piecu Obrotowym

Zespó TASKOMONT zrealizował wymianę dwoch Carg (średnica 3,5m, długosć 3,0 i 5,3m) w piecu obrotowym o łącznej wadze 50T w rekordowym terminie 6 dni. Prace prowadzono w koordynacji z innymi zespołąmi remontowymi, a szybki czas realizacji umożliwił sprawną realizację pozostaych zakresów remontu. Zobacz film z operacji wkładania Cargi o średnicy 3,5 i łącznej wadze 42Ton

Remont Pieca obrotowego w Cementowni ODRA S.A. w Opolu

Kolejny raz firma TASKOMONT realizuje remont głowny w Cementowni ODRA SA w Opolu. Zakres obejmuje wymianę carg pieca obrotowego, , regeneracja palnika głownego, remont napędów, głowic wlotowej i wylotowej; remont układów chłodnic na wieży.

Zakończenie remontu młyna cementu na terenie Cementownia ODRA SA w Opolu

W ramach remontów bieżących firma TASKOMONT wykonała remont młyna cementu w zakresie wymiany zaworu spustowego oraz pęknięć korpusu młyna cementu

Zakończenie instalacji nowej nitki technologicznej fabryce KNAUF w Opolu

Budowa linii technologicznej w zakresie wykonania konstrukcji wsporczych, pomocniczych, zabudowa elementów przesiewacza, zbiornika, młyna wraz z uruchomieniem.
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony
Nieprawidłowa nazwa użytkownika, żadnych zdjęć, lub serwery Instagram nie został znaleziony